انجام پروژه surfer (سورفر)

انجام پروژه surfer (سورفر)

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه های سورفر است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های سورفر گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه سورفر میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف سورفر :

سورفر از نرم افزار قدرتمند و معروف شرکت Golden Software می باشد. کاربرد این نرم افزار در زمینه توپوگرافی و نقشه برداری است. این نرم افزار دارای امکانات کاملی است تا کاربران براحتی بتوانند به ترسیم نقشه های توپوگرافی، هیدروگراف، هیدرولوژی و … بپردازند. نرم افزار سورفر مخصوص دانشجویان رشته های مهندسی عمران، زمین شناسی، جغرافیا، نقشه برداری و مهندسی معدن است. از قابلیت های ویژه این نرم افزار اینست که توپوگرافی های منطقه ای و عوارض سطحی را ترسیم می کند. این ویژگی بدلیل اینست که این نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز کار می کند.

چه پروژه هایی با سورفر در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی با سورفر 

انجام پروژه تجاری با سورفر 

انجام پروژه کمک آموزشی سورفر 

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های نقشه کشی 

انجام پروژه های مهندسی عمران

انجام پروژه های کتیا (catia)

زمان بندی پروژه سورفر در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه سورفر توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه سورفر شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه سورفر و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه سورفر و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه سورفر من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه سورفر شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه سورفر من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه سورفر شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه سورفر :

برای سفارش انجام پروژه های سورفر میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه سورفر خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد

×
سفارش سریع از طریق واتساپ

برای سفارش سریع پروژه بر روی نام پشتیبان در زیر کلیک کنید.این باکس شما را به واتساپ پشتیبانی ما متصل می کند.

 

× سفارش سریع پروژه در واتساپ!