انجام ترجمه

انجام ترجمه مقاله و کتاب

انجام ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام ترجمه است که می تواند تمامی پروژه های ترجمه موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام ترجمه متون تخصصی و علمی گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش ترجمه میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری ترجمه مقاله خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال کنید :

ترجمه :

صنعت و هنر ترجمه، برگردان یا ترنسلیشن (به انگلیسی: translation) کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آن‌ها در زبانی دیگر «زبان مقصد» را بر عهده می‌گیرد.

مترجمان کم‌تجربه در این فنّ ظریف، ممکن است بر این باور باشند که در زبان و ترجمه، درست همانند علمی دقیق، می‌توان هر واژه و مفهومی را هم به‌طور دقیق تعریف و درک کرد، و هم آن‌ها را به شیوه‌ای شفاف با پیوندهای متقابل و کاملاً ثابت، از دو حوزهٔ زبانی متفاوت به هم اتصال داد. هر چند چنین برخوردی ممکن‌است در مورد زبان‌های برنامه‌نویسی رایانه‌ای و زبان‌های ماشینی دیگر (همچون هوش مصنوعی) تا اندازه‌ای میسّر باشد، در خصوص زبان‌های طبیعی انسانی دور از واقعیّت و امکان است.

انجام ترجمه انگلیسی به فارسی :

همیارپیپر با داشتن صدها مترجم حرفه ای در حوزه انجام ترجمه انگلیسی به فارسی میتوانید کیفیت ترجمه را برای شما تضمین نماید.درصورت درخواست شما نیز میتوانید بخشی از متن مقاله یا کتاب که مدنظرتان هست را برای ترجمه ارسال کنید تا از کیفیت کار مطلع شوید.

انجام ترجمه فارسی به انگلیسی :

در اکثر موارد انجام ترجمه فارسی به انگلیسی برای نویسندگان مقاله یک چالش است زیرا درصورتی که ترجمه بصورت تخصصی انجام نشود مجله و همایش خارجی آن را نمیپذیرد.همیارپیپر با داشتن مترجمینی با تجربه در حوزه ترجمه تخصصی مقاله و کتاب و کار با مجلات مختلف خارجی و نگارش صدها مقاله isi آمادگی ترجمه تخصصی مقاله یا کتاب شما را در چارچوب مجله و همایش مدنظرتان دارد و این تضمین پشتیبانی درصورت وجود ایرادات را به شما میدهد.

انجام ترجمه با زبان های مختلف:

انجام ترجمه با کیفیت خوب ، پیشرفته و عالی زبان های مختلف ماننده آلمانی ، فرانسوی ، چینی ، عربی ، پرتغالی و … به زبان فارسی در سایت همیارپیپر پذیرفته می شود.نمونه ترجمه برای کارتان را برای اطمینان از کیفیت کار میتوانید سفارش دهید.

همیارپیپر چه سفارش هایی را می پذیرد؟

 ترجمه مقاله تخصصی 

ترجمه کتاب تخصصی 

ترجمه متون تخصصی 

ترجمه ویدئوی(فیلم) تخصصی 

ترجمه صدای ضبط شده (ویس) 

برخی از خدمات دیگر سایت همیارپیپر :

سفارش نوشتن پروپوزال

سفارش نوشتن مقاله

سفارش انجام تحقیق

سفارش نوشتن سمینار

سفارش ساخت پاورپوینت

انجام پروژه های ورد

انجام خلاصه نویسی

انجام پروژه لاتکس

جهت ثبت سفارش ترجمه چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش ترجمه باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان ، رشته و گرایش تحصیلی ، زبان مبدا و مقصد ترجمه ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات ، فایل (ها)  و … را برای ما ارسال کنید تا شما بررسی گردد.

زمان بندی انجام ترجمه در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام ترجمه توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ترجمه ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام ترجمه فوری کمی بیشتر از ‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، ترجمه شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت ترجمه و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت با ترجمه و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت ترجمه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه ترجمه من چگونه است؟

قیمت گذاری ترجمه شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت ترجمه به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری ترجمه من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی ترجمه شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر شما یک بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی ترجمه من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام ترجمه متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های متعدد در حوزه ترجمه قادر به انجام ترجمه های دانشجویی و تجاری با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست ترجمه توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام ترجمه بسپارید. درصورتی که فایل ترجمه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند.هرگونه اصلاح و رفع ایراد ترجمه که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت ترجمه شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام ترجمه :

بعد از انجام ترجمه کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که ترجمه شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام ترجمه :

  • ارسال اطلاعات و فایل های ترجمه توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای ترجمه ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام ترجمه
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل ترجمه
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی ترجمه
  • پشتیبانی ترجمه و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام فوری ترجمه :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا ترجمه های فوری شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام ترجمه در همه مقاطع تحصیلی:

ترجمه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام ترجمه وجود ندارد. بنابراین ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام ترجمه در مقطع کاردانی

انجام ترجمه در مقطع کارشناسی

انجام ترجمه در مقطع کارشناسی ارشد

انجام ترجمه در مقطع دکتری

همیارپیپر در چه رشته هایی کار ترجمه انجام می دهد؟

همیارپیپر با داشتن صدها مترجم حرفه ای در همه رشته های دانشگاهی قادر به انجام ترجمه های تخصصی مقاله ، کتاب و متون به زبان های متخلف می باشد.برخی از این رشته ها عبارتند از :

انجام ترجمه مهندسی برق

انجام ترجمه مهندسی مکانیک

انجام ترجمه مهندسی کامپیوتر

انجام ترجمه مهندسی صنایع

انجام ترجمه مهندسی عمران

انجام ترجمه مهندسی پزشکی

انجام ترجمه مهندسی شیمی

انجام ترجمه پزشکی

انجام ترجمه علوم انسانی

انجام ترجمه حسابداری

انجام ترجمه مهندسی مواد

انجام ترجمه مهندسی معدن

و ….

خدمات انجام ترجمه شامل چه مواردی است؟

انجام ترجمه دانشجویی

انجام ترجمه شرکتی و تجاری

انجام ترجمه فارسی به انگلیسی

انجام ترجمه انگلیسی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به فرانسه

انجام ترجمه فرانسه به فارسی

انجام ترجمه فارسی به آلمانی

انجام ترجمه آلمانی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به عربی

انجام ترجمه عربی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به ترکی

انجام ترجمه ترکی به فارسی

انجام ترجمه روسی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به روسی

انجام ترجمه چینی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به چینی

انجام ترجمه اسپانیایی به فارسی

انجام ترجمه فارسی به اسپانیایی

اصلاح ، ویرایش و استاندارد سازی فایلهای ترجمه شده :

اگر فایل ترجمه شده ای دارید که دچار ایراد است و نیاز به ویرایستاری و اصلاح ترجمه دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام ترجمه های تجاری ، سازمانی و شرکتی :

امکان انجام  ترجمه های تخصصی و حقوقی برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مترجم :

استخدام یک مترچم حرفه ای در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه سفارش ترجمه را برای ما ارسال می کنید مترجم های سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مترجم حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام مترجم چقدر است؟

هزینه استخدام یک مترجم متخصص در همیارپیپر به شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای ترجمه اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک مترجم مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک مترجم :

اگر در حوزه انجام ترجمه مهارت دارید، میتوانید ترجمه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن سفارش ترجمه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام ترجمه های دانشجویی :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام ترجمه دانشجویی است.اگر دانشجو هستید و در انجام ترجمه دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام ترجمه دانشگاهی تان به شما کمک کنیم.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری ترجمه :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام ترجمه را پیدا کرد و خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام ترجمه پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه های انجام شده ترجمه در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری خود به این سایتها شود.

سفارش ترجمه آنلاین :

اگر ترجمه ای دارید که میخواهید بصورت آنلاین سفارش دهید میتوانید در تلگرام یا واتساپ یا ایتا به شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ پیام دهید.کارشناسان ما بصورت آنلاین ترجمه تخصصی شما را بررسی و قیمت دهی می نمایند.خدمات سفارش آنلاین ترجمه در همیارپیپر و بررسی و قیمت دهی در آن رایگان است.

نحوه سفارش انجام ترجمه :

برای سفارش انجام ترجمه میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع ترجمه خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.