انجام ترجمه

ترجمه

انجام ترجمه تخصصی

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام ترجمه است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام ترجمه تخصصی گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش ترجمه میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.قیمت انجام ترجمه در سایت همیارپیپر رقابتی است.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

ترجمه :

صنعت و هنر ترجمه، برگردان یا ترنسلیشن (به انگلیسی: translation) کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آن‌ها در زبانی دیگر «زبان مقصد» را بر عهده می‌گیرد.

مترجمان کم‌تجربه در این فنّ ظریف، ممکن است بر این باور باشند که در زبان و ترجمه، درست همانند علمی دقیق، می‌توان هر واژه و مفهومی را هم به‌طور دقیق تعریف و درک کرد، و هم آن‌ها را به شیوه‌ای شفاف با پیوندهای متقابل و کاملاً ثابت، از دو حوزهٔ زبانی متفاوت به هم اتصال داد. هر چند چنین برخوردی ممکن‌است در مورد زبان‌های برنامه‌نویسی رایانه‌ای و زبان‌های ماشینی دیگر (همچون هوش مصنوعی) تا اندازه‌ای میسّر باشد، در خصوص زبان‌های طبیعی انسانی دور از واقعیّت و امکان است.

انجام ترجمه انگلیسی به فارسی :

همیارپیپر با داشتن صدها مترجم حرفه ای در حوزه انجام ترجمه انگلیسی به فارسی میتوانید کیفیت ترجمه را برای شما تضمین نماید.درصورت درخواست شما نیز میتوانید بخشی از متن مقاله یا کتاب که مدنظرتان هست را برای ترجمه ارسال کنید تا از کیفیت کار مطلع شوید.

انجام ترجمه فارسی به انگلیسی :

در اکثر موارد انجام ترجمه فارسی به انگلیسی برای نویسندگان مقاله یک چالش است زیرا درصورتی که ترجمه بصورت تخصصی انجام نشود مجله و همایش خارجی آن را نمیپذیرد.همیارپیپر با داشتن مترجمینی با تجربه در حوزه ترجمه تخصصی مقاله و کتاب و کار با مجلات مختلف خارجی و نگارش صدها مقاله isi آمادگی ترجمه تخصصی مقاله یا کتاب شما را در چارچوب مجله و همایش مدنظرتان دارد و این تضمین پشتیبانی درصورت وجود ایرادات را به شما میدهد.

انجام ترجمه با زبان های مختلف:

انجام ترجمه زبان های مختلف ماننده آلمانی ، فرانسوی ، چینی ، عربی ، پرتغالی و … به زبان فارسی در سایت همیارپیپر پذیرفته می شود.نمونه ترجمه برای کارتان را برای اطمینان از کیفیت کار میتوانید سفارش دهید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

نگارش پروپزال

نگارش پروژه پایانی

زمان بندی انجام ترجمه در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام  ترجمه توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است ترجمه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام ترجمه فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر متن ترجمه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما ، پروژه ترجمه شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش ترجمه و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش ترجمه و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه انجام ترجمه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش ترجمه چگونه است؟

قیمت گذاری انجام ترجمه شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری انجام ترجمه شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه ترجمه چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه ترجمه شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشد ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر ترجمه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش ترجمه:

برای سفارش انجام ترجمه میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع ترجمه خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.