انجام پروژه آر (R studio)

r

انجام پروژه آر (R studio)

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه های آر R است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های آر (R studio) گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه R میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف R:

آر R یک زبان برنامه ‌نویسی و محیط نرم ‌افزاری برای محاسبات آماری و تحلیل داده میباشد که بر اساس زبان‌ های اس و اسکیم پیاده ‌سازی شده و به رایگان به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی برای سیستم عامل های ویندوز،مک و انواع توزیع های لینوکی قابل دسترس استاصلی ترین ویژگی این نرم افزار را میتوان اپن سورس بودن آن معرفی کرد به این معنی که قابلیت توسعه دارد و میتوان با اندکی تغییرات خواسته مورد نیاز خود را در طول زمان اعمال کرد نرم افزار R قدرت بسیاری بالایی در حل سریع انواع مسائل در حوزه آماری دارد.برای حل یک مسئله به زبان R کافی است فقط پک کامل مورد نیاز در زمینه ای که کار میکنید را فراخوانی و به سرعت خواهید دید که جواب مسائل خود را خواهید یافت R مانند سایر نرم افزارهای این حوزه از بیس زبان برنامه نویسی C برای تجزیه و تحلیل داده استفاده میکند. امروزه R به قدرت اصلی در علم تحلیل داده در حوزه های مختلف تبدیل شده است،این دو نرم افزار دارای هسته های متفاوتی هستند که بسیار قدرتمند هستند.

چه پروژه هایی با R در همیارپیپر انجام میشود:

  • انجام تمرین R
  • انجام پروژه با نرم افزار R
  • انجام پروژه صنایع با R
  • انجام پروژه تحلیل دR
  • انجام پروژه آمار با R
  • انجام پروژه مدل سازی R
  • انجام پروژه با نرم افزار R
  • انجام پروژه دانشجویی با R
  • انجام پروژه برنامه نویسی با R

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های پایتون

انجام پروژه های ژوپیتر

انجام پروژه های پردازش تصویر

انجام پروژه های هوش مصنوعی

زمان بندی پروژه R در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه R توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه آر R شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه R و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه آر و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه R من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه R شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه R من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه آر R شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

دریافت پروژه آماده R  : 

سایت همیارپیپر هزاران پروژه انجام شده آر Rدر سایت جهت دانلود قرار داده است که می توانید آنها را از ما خریداری نمایید.جهت مشاهده این پروژه ها کافیست برروی لینک پروژه های آماده ADS کلیک کنید.

نحوه سفارش پروژه R:

برای سفارش انجام پروژه R studio میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه R خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.