انجام پروژه اسمبلی (Assembly)

انجام پروژه های اسمبلی Assembly

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه اسمبلی است که می تواند تمامی پروژه موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری تحصیل کرده در بهترین دانشگاه داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه اسمبلی گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه اسمبلی  میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف اسمبلی:

اسمبلی یک زبان برنامه نویسی سطح پایین مربوط به رایانه ها و دستگاه های دیگر برنامه پذیر می باشد. این زبان با کمک برنامه اسمبلر تبدیل به کد ماشین قابل اجرا می شود.به طور کلی زبان های برنامه نویسی به دو قسمت سطح بالا و پایین و تقسیم میشوند  در حقیقت زبان اسمبلی زبان سطح پایین برای ماشین می باشد که دستورات یک ریزپردازنده را در کسری از ثانیه اجرا میکند.

چه پروژه هایی با اسمبلی در همیارپیپر انجام میشود:

  1. انجام پروژه با نرم افزار اسمبلی
  2. انجام پروژه به زبان اسمبلی

پروژه دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه یادگیری ماشین

انجام پروژه داده کاوی

انجام پروژه پردازش تصویر

انجام پروژه هوش مصنوعی

زمان بندی پروژه اسمبلی در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه اسمبلی توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه اسمبلی شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه اسمبلی و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه اسمبلی و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه اسمبلی من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه اسمبلی شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه اسمبلی من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه اسمبلی شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه اسمبلی:

برای سفارش انجام پروژه اسمبلی میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه اسمبلی خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد:

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.