انجام پروژه تکامل نرم افزار

انجام پروژه تکامل نرم افزار

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه تکامل نرم افزار است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های تکامل نرم افزار گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه تکامل نرم افزار میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف تکامل نرم افزار :

فرآیند توسعه محصول نرم افزاری با استفاده از اصول و متدهای مهندسی نرم افزار را فرآیند تکامل نرم افزار گوییم؛ که شامل توسعه ابتدایی نرم افزار، نگهداری و بروز رسانی آن می باشد – تا زمانی که محصول نرم افزاری مطلوب که نیازمندی های موردنظر را برآورده می کند، توسعه داده شود . تکامل نرم افزار با فرآیند جمع آوری نیازمندی ها آغاز می گردد. پس از آن توسعه دهندگان، پیش نمایشی(Prototype) از نرم افزار آتی تهیه کرده و آن را بمنظور دریافت بازخورد، به کاربران نشان می دهند. غالبا کاربران، تغییرات جدیدی پیشنهاد می کنند که همین منجر به بروزرسانی هایی می شود و این فرآیند تا زمانی که نرم افزار مطلوب بدست نیامده، ادامه می یابد.این نکته قابل تامل است که، حتی زمانی که کاربر، نرم افزار مطلوب نهایی را دریافت می کند، توسعه فناوری و مهم تر از آن، تغییر و بروز شدن نیازمندی ها،محصول نرم افزاری را مجبور به بروز شدن و تغییر می کند. همانطور که حدس می زنید، ساخت مجدد نرم افزار از ابتدا و رودررو شدن با درک دوباره نیازمندی های مشتری، امکان پذیر نیست و تنها راه حل ممکن و به صرفه، بروز رسانی نرم افزار موجود است، به گونه ای که با آخرین نیازمندی ها مطابق باشد.

چه پروژه های تکامل نرم افزار در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی تکامل نرم افزار

انجام پروژه تجاری تکامل نرم افزار

انجام پروژه کمک آموزشی تکامل نرم افزار 

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های سیستم عامل بی درنگ 

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار 

انجام پروژه های درخت تصمیم 

انجام پروژه های طراحی مدار های واسط 

زمان بندی پروژه تکامل نرم افزار در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه تکامل نرم افزار توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه تکامل نرم افزار شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه تکامل نرم افزار و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه تکامل نرم افزار و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه تکامل نرم افزار من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه تکامل نرم افزار شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه تکامل نرم افزار من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه تکامل نرم افزار شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه تکامل نرم افزار :

برای سفارش انجام پروژه های تکامل نرم افزار  میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه تکامل نرم افزار خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.