انجام پروژه سوکت نویسی

انجام پروژه سوکت نویسی

انجام پروژه سوکت نویسی

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه سوکت نویسی (Socket Programming) است که می تواند تمامی پروژه های سوکت نویسی موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های دانشجویی سوکت نویسی گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش پروژه سوکت نویسی میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری پروژه سوکت نویسی خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

پروژه سوکت نویسی :

امروزه برنامه نویسی تقریباً در همه بخش‌های علوم کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از این مباحث، برنامه نویسی سوکت یا همان سوکت نویسی (Socket Programming) به حساب می‌آید. برنامه نویسی سوکت روشی برای اتصال دو «گره» (Node | دستگاه فیزیکی) در شبکه جهت داشتن ارتباط با یکدیگر است. نود در شبکه‌های کامپیوتری به دستگاه‌هایی گفته می‌شود که امکان اتصال به یکدیگر و تبادل اطلاعات را دارند. از زبان‌های برنامه نویسی مختلفی می‌توان برای برنامه نویسی سوکت یا همان سوکت نویسی استفاده کرد. یکی از این زبان‌های برنامه نویسی، پایتون (Python) است. به دلیل سادگی یادگیری پایتون، سینتکس ساده آن و انواع کتابخانه‌های مختلف، بسیاری تمایل دارند از پایتون در برنامه نویسی سوکت استفاده کنند.

جهت ثبت سفارش پروژه سوکت نویسی چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه سوکت نویسی باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، فایل های پروژه و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه سوکت نویسی در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه سوکت نویسی توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری سوکت نویسی کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه سوکت نویسی شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت پروژه سوکت نویسی و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت پروژه با سوکت نویسی و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت پروژه سوکت نویسی شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه پروژه سوکت نویسی من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه سوکت نویسی شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت پروژه سوکت نویسی به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه سوکت نویسی من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه سوکت نویسی شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی پروژه سوکت نویسی من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های سوکت نویسی متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های مختلف در حوزه سوکت نویسی قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری سوکت نویسی با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه سوکت نویسی توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های سوکت نویسی بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند.هرگونه اصلاح و رفع ایراد پروژه سوکت نویسی که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت پروژه سوکت نویسی شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام پروژه سوکت نویسی :

بعد از انجام پروژه سوکت نویسی کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه سوکت نویسی شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه های سوکت نویسی :

  • ارسال اطلاعات پروژه سوکت نویسی توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای پروژه سوکت نویسی ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام پروژه سوکت نویسی
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه سوکت نویسی
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی پروژه سوکت نویسی
  • پشتیبانی پروژه سوکت نویسی و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام پروژه سوکت نویسی به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش پروژه سوکت نویسی دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام پروژه فوری سوکت نویسی :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری سوکت نویسی شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه سوکت نویسی در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های سوکت نویسی وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام پروژه سوکت نویسی در مقطع کاردانی

انجام پروژه سوکت نویسی در مقطع کارشناسی

انجام پروژه سوکت نویسی در مقطع کارشناسی ارشد

انجام پروژه سوکت نویسی در مقطع دکتری

خدمات انجام پروژه های سوکت نویسی شامل چه مواردی است؟

انجام پروژه سوکت نویسی دانشجویی

انجام پروژه سوکت نویسی شرکتی و تجاری

انجام پروژه های پایانی سوکت نویسی

انجام پروژه های کار با سوکت نویسی

انجام پروژه های کمک آموزشی و درسی سوکت نویسی

انجام تمرین سوکت نویسی

خرید و دانلود پروژه های آماده سوکت نویسی :

سایت همیارپیپر صدها پروژه آماده را در حوزه سوکت نویسی انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت قرار داده است.جهت مشاهده این پروژه ها به صفحه پروژه های آماده سوکت نویسی مراجعه نمایید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه مهندسی نرم افزار

انجام پروژه هوش مصنوعی

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه وردپرس

انجام پروژه سی شارپ

انجام پروژه برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه زبان برنامه نویسی C

انجام پروژه های عیب یابی سوکت نویسی

اگر پروژه ی سوکت نویسی دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی پروژه سوکت نویسی خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه های تجاری ، سازمانی و شرکتی با سوکت نویسی :

امکان انجام پروژه های بزرگ سوکت نویسی برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر سوکت نویسی :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه سوکت نویسی در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر سوکت نویسی چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه سوکت نویسی اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر سوکت نویسی :

اگر در حوزه انجام پروژه سوکت نویسی مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی سوکت نویسی :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام پروژه دانشجویی سوکت نویسی است.اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های کار با سوکت نویسی دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام پروژه دانشگاهی سوکت نویسی تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه با سوکت نویسی در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی با سوکت نویسی یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است.قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار نرم افزاری ، برنامه نویسی و آزمایشگاهی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در انجام پایان نامه دانشگاهی با سوکت نویسی به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری پروژه سوکت نویسی :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام پروژه های سوکت نویسی را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام پروژه سوکت نویسی پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه پروژه های انجام شده سوکت نویسی در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه سوکت نویسی :

برای سفارش انجام پروژه سوکت نویسی میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه سوکت نویسی خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.