انجام پروژه فتوگرامری

انجام پروژه فتوگرامری

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه فتوگرامری است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های فتوگرامری گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه فتوگرامری میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف فتوگرامری :

فناوری اندازه گیری عکسهای هوایی و تفسیر آن جهت جمع آوری اطلاعات را فتوگرامتری یا نقشه برداری هوایی می نامند. جهت انجام اینکار، از یک هواپیما یا پهپاد استفاده می گردد. تا تصاویری از منطقه مورد نظر گرفته شود. ارتفاع از روی عکسها قابل استخراج است. این عکس ها باید از لحاظ پوشش طولی و عرضی در تناسب باشند. عکس های فتوگرامتری پس از طی کردن مراحلی و انجام محاسبات و پردازش لازم روی آنها، به نقشه تبدیل می گردند. اینکار توسط نرم افزارهای خاصی انجام می گیرد. نقشه های فتوگرامتری توسط نظارت سازمان نقشه برداری کشور و یا سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و مطابق استانداردهای مشخصی،تهیه می گردند.

چه پروژه هایی با فتوگرامری در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی با فتوگرامری 

انجام پروژه تجاری با فتوگرامری 

انجام پروژه کمک آموزشی فتوگرامری 

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

جام پروژه های مهندسی عمران

انجام پروژه های معماری

زمان بندی پروژه فتوگرامری در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه فتوگرامری توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه فتوگرامری شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه فتوگرامری و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه فتوگرامری و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه فتوگرامری من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه فتوگرامری شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه فتوگرامری من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه فتوگرامری شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه فتوگرامری :

برای سفارش انجام پروژه فتوگرامری میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه فتوگرامری خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.