انجام پروژه مکتور

انجام پروژه مکتور

انجام پروژه مکتور

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه مکتور است که می تواند تمامی پروژه های MACTOR موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های دانشجویی مکتور گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش پروژه مکتور میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری پروژه مکتور خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

پروژه مکتور :

نرم‌افزار مکتور برای تحلیل بازیگران (ذی‌نفعان) استفاده می‌شود. تحلیل بازیگران  فرآیندی است که به کمک آن افراد یا گروه‌هایی را که بیشترین نفوذ و تأثیر را بر یک موضوع، مسئله، فعالیت، راهبرد یا تصمیم گیری را دارند، شناسایی می شوند. از روش های مختلف تحلیل بازیگران به طور گسترده در مدیریت، سیاست‌گذاری، بازاریابی، آینده‌پژوهی و غیره استفاده می‌شود. هریک از این بازیگران علایق، اهداف و راهبردهای مخصوص به خود را دارند که معمولا با یکدیگر ناسازگار است.

جهت ثبت سفارش پروژه مکتور چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه مکتور باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، فایل های پروژه و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه مکتور در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه MACTOR توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری MACTOR کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه MACTOR شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت پروژه مکتور و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت پروژه با مکتور و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت پروژه مکتور شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه پروژه مکتور من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه مکتور شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت پروژه مکتور به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه مکتور من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه مکتور شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی پروژه مکتور من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های مکتور متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های مختلف در حوزه مکتور قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری مکتور با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه مکتور توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های مکتور بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند.هرگونه اصلاح و رفع ایراد پروژه مکتور که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت پروژه مکتور شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام پروژه مکتور :

بعد از انجام پروژه MACTOR کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه MACTOR شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه های مکتور :

  • ارسال اطلاعات پروژه مکتور توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای پروژه مکتور ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام پروژه مکتور
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه مکتور
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی پروژه مکتور
  • پشتیبانی پروژه مکتور و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام پروژه مکتور به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش پروژه مکتور دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام پروژه فوری مکتور :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری مکتور شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه مکتور در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های MACTOR وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام پروژه مکتور در مقطع کاردانی

انجام پروژه مکتور در مقطع کارشناسی

انجام پروژه مکتور در مقطع کارشناسی ارشد

انجام پروژه مکتور در مقطع دکتری

خدمات انجام پروژه های مکتور شامل چه مواردی است؟

انجام پروژه مکتور دانشجویی

انجام پروژه مکتور شرکتی و تجاری

انجام پروژه های پایانی مکتور

انجام پروژه های کار با مکتور

انجام پروژه های کمک آموزشی و درسی مکتور

انجام تمرین مکتور

خرید و دانلود پروژه های آماده مکتور :

سایت همیارپیپر صدها پروژه آماده را در حوزه مکتور انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت قرار داده است.جهت مشاهده این پروژه ها به صفحه پروژه های آماده مکتور مراجعه نمایید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه سناریو ویزارد

انجام پروژه میک مک

انجام پروژه آمار

انجام پروژه های ریاضیات گسسته 

انجام پروژه های آنالیز عددی 

انجام پروژه آموس

انجام پروژه استاتا

انجام پروژه های عیب یابی مکتور:

اگر پروژه ی مکتور دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی پروژه مکتور خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه های تجاری ، سازمانی و شرکتی با مکتور :

امکان انجام پروژه های بزرگ مکتور برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر مکتور :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه مکتور در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر مکتور چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه MACTOR اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر مکتور :

اگر در حوزه انجام پروژه مکتور مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی مکتور :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام پروژه دانشجویی مکتور است.اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های کار با مکتور دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام پروژه دانشگاهی مکتور تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه با مکتور در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی با مکتور یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است.قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار نرم افزاری ، برنامه نویسی و آزمایشگاهی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در انجام پایان نامه دانشگاهی با مکتور به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری پروژه مکتور :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام پروژه های مکتور را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام پروژه مکتور پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه پروژه های انجام شده مکتور در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه مکتور :

برای سفارش انجام پروژه مکتور میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه MACTOR خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.