انجام پروژه ناوبری اینرسی

پروژه ناوبری اینرسی

انجام پروژه ناوبری اینرسی

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه ناوبری اینرسی است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های ناوبری اینرسی گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه ناوبری اینرسی میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف ناوبری اینرسی:

ناوبری دانش هدایت و راهیابی وسایل نقلیه بین دو نقطه‌است. به‌طور خاص این هدایت بیشتر در مورد هواپیما و کشتی بین دو نقطه بر روی کره زمین است هرچند فضاپیماها نیز از سامانه های مشابهی استفاده می‌کنند.ناوبری به دو دستهٔ کلی تقسیم می‌شود:

۱. ناوبری اینرسیایی

این شکل اصلی ناوبری در اکثر هواگردها و کشتی‌هاست و مبتنی بر اصول اینرسی عمل می‌کند. به این معنی که شتاب، چرخش و میدان مغناطیسی سیستم به ترتیب توسط سنسورهای شتاب‌سنج و ژیروسکپ و مگنتومتر حس شده و سپس با انجام یک سری عملیت ریاضی و فیلترینگ، میزان چرخش و در مدل‌های پیشرفته‌تر میزان تغییر موقعیت محاسبه می‌شود.

۲. ناوبری با هدایت رادیویی:

در این نوع از ناوبری یک ایستگاه رادیویی به‌طور مرتب سیگنال هایی را به اطراف می‌فرستد. این سیگنال‌ها شامل مختصات دقیق آن ایستگاه است. فرقی ندارد که این ایستگاه ثابت باشد (مانندبرج کنترل فرودگاه) یا متحرک باشد (مانند ماهواره). نکته مهم این است که مختصات خود ایستگاه باید در هر لحظه معلوم باشد.

چه پروژه هایی با ناوبری اینرسی در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی با ناوبری اینرسی

انجام پروژه تجاری با ناوبری اینرسی

انجام پروژه کمک آموزشی ناوبری اینرسی

پروژه های دیگری که قابل انجام است:

انجام پروژه های مهندسی مکانیک 

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار 

انجام پروژه های هوا فضا 

زمان بندی پروژه ناوبری اینرسی در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه ناوبری اینرسی توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه ناوبری اینرسی شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه ناوبری اینرسی  و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه ناوبری اینرسی و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه ناوبری اینرسی من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه ناوبری اینرسی شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه ناوبری اینرسی من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه ناوبری اینرسی شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه ناوبری اینرسی :

برای سفارش انجام پروژه های ناوبری اینرسی میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه ناوبری اینرسی خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.