انجام پروژه نایو بیز (Naive Beyes)

پروژه نایو بیز

انجام پروژه نایو بیز (Naive Beyes)

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه نایو بیز است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه الگوریتم نایو بیز (naive beyes) گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه نایو بیز میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف نایو بیز :

(نایو بیز Naive Beyes)، یک روش دسته بندی بر پایه  قضیه بیز است. این روش فرض می‌کند که بین «پیش‌بین‌ها» (Predictors) استقلال وجود دارد. در واقع، یک دسته‌بندی نایو بیز فرض می‌کند که یک ویژگی در یک کلاس، نامرتبط به دیگر موارد است. به عنوان مثال، یک میوه را می‌توان در نظر گرفت. این میوه اگر گرد، قرمز و دارای شش سانتی‌متر قطر باشد سیب است. یک «دسته‌بند» (Classifier) نایو بیز چنین در نظر می‌گیرد که این مشخصه‌ها به طور مستقل در احتمال سیب بودن میوه مشارکت دارند. این مساله حتی در صورت وابسته بودن ویژگی‌ها به یکدیگر نیز صادق است.

چه پروژه هایی با نایو بیز در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی با الگوریتم نایو بیز

انجام پروژه تجاری با روش نایو بیز

انجام پروژه کمک آموزشی نایو بیز

انجا پروژه های هوش مصنوعی با الگوریتم naive beyes

پروژه های دیگری که قابل انجام است:

انجام پروژه های یادگیری ماشین

انجام پروژه های داده کاوی

انجام پروژه های پردازش تصویر

انجام پروژه های هوش مصنوعی

زمان بندی پروژه نایو بیز در همیاvپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه نایو بیز توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه نایو بیز شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه نایو بیز و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه نایو بیز و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه نایو بیز من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه الگوریتم نیو بیز شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه نایو بیز من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه الگوریتم naive beyes شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه نایو بیز:

برای سفارش انجام پروژه نایو بیز میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه نایو بیز خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.