انجام پروژه رزبری پای (Raspberry Pi)

انجام پروژه رزبری پای (Raspberry Pi)

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه رزبری پای (Raspberry Pi) است که می تواند تمامی پروژه های رزبری پای (Raspberry Pi) را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده و متخصص در برنامه نویسی رزبری پای در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

 رزبری پای ( Raspberry Pi):

رزبری پای ( Raspberry Pi) یک رایانه تک برد (به انگلیسی Single-board computer) در اندازه یک کف دست است که بنیاد رزبری پای آن را ساخته‌است تا آموزش علوم رایانه را در مدرسه‌ها تشویق کند. چهار نسخه از این رایانه ساخته شده که قیمت نسخه‌های اول و دوم به ترتیب ۲۵ و ۳۵ دلار آمریکا (به علاوهٔ مالیات محلی) و نسخه سوم آن با نام zero، بیست و شش دلار است. نسخهٔ چهارم رزبری پای در ۲۴ ژوئن ۲۰۱۹ معرفی شد و دارای پنج نسخه با قیمت‌های متفاوت است. نسخه رم ۱ گیگابایتی قیمتی معادل ۳۵ دلار دارد، نسخه رم ۲ گیگابایتی نیز به مبلغ ۴۵ دلار و نسخه رم ۴ گیگابایتی به قیمت ۵۵ دلار و نسخه رم ۸ گیگابایتی با قیمت ۷۵ دلار موجود است. همچنین یک نسخه با ۴ گیگابایت رم که به صورت یک کیبورد است با نام «رزبری پای ۴۰۰» نیز با قیمت ۷۰ دلار در دسترس است.

چه پروژه هایی با رزبری پای ( Raspberry Pi) در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه های کمک آموزشی رزبری پای ( Raspberry Pi)

انجام پروژه های تحقیقاتی رزبری پای ( Raspberry Pi)

انجام پروژه های پایانی رزبری پای ( Raspberry Pi)

انجام پروژه های تجاری رزبری پای ( Raspberry Pi)

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های یادگیری ماشین

انجام پروژه های داده کاوی

انجام پروژه های پردازش تصویر

انجام پروژه های هوش مصنوعی

زمان بندی پروژه رزبری پای در همیارپیپر چگونه است؟

زمانبندی پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری رزبری پای ( Raspberry Pi) کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه رزبری پای و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه رزبری پای من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه رزبری پای من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi):

برای سفارش انجام پروژه های رزبری پای ( Raspberry Pi) میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه رزبری پای ( Raspberry Pi) خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد: 

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.