انجام پروژه ووکامرس (WooCommerce)

انجام پروژه ووکامرس

انجام پروژه ووکامرس

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه ووکامرس (WooCommerce) است که می تواند تمامی پروژه های ووکامرس موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های دانشجویی ووکامرس گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش پروژه ووکامرس میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری پروژه ووکامرس خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

پروژه ووکامرس :

 WooCommerce یک افزونه فروشگاه ساز برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که روی آن نصب شده و یک بخش فروشگاهی به سایت‌تان اضافه می‌کند. شما از طریق این پلاگین به راحتی می‌توانید محصولات‌تان را داخل یک فروشگاه قرار بدهید و به فروش برسانید.

جهت ثبت سفارش پروژه ووکامرس چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه ووکامرس باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، فایل های پروژه و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه ووکامرس در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه ووکامرس توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری ووکامرس کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه ووکامرس شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت پروژه ووکامرس و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت پروژه با WooCommerce و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت پروژه WooCommerce شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه پروژه ووکامرس من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه WooCommerce شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت پروژه WooCommerce به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه ووکامرس من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه WooCommerce شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی پروژه ووکامرس من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های ووکامرس متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های مختلف در حوزه ووکامرس قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری ووکامرس با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه ووکامرس توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های ووکامرس بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند. هرگونه اصلاح و رفع ایراد پروژه ووکامرس که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت پروژه ووکامرس شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام پروژه ووکامرس :

بعد از انجام پروژه WooCommerce کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه WooCommerce شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه های ووکامرس :

  • ارسال اطلاعات پروژه ووکامرس توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای پروژه ووکامرس ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام پروژه ووکامرس
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه ووکامرس
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی پروژه ووکامرس
  • پشتیبانی پروژه ووکامرس و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام پروژه ووکامرس به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش پروژه WooCommerce دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام پروژه فوری ووکامرس :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری WooCommerce شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه ووکامرس در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های ووکامرس وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام پروژه ووکامرس در مقطع کاردانی

انجام پروژه ووکامرس در مقطع کارشناسی

انجام پروژه ووکامرس در مقطع کارشناسی ارشد

انجام پروژه ووکامرس در مقطع دکتری

خدمات انجام پروژه های ووکامرس شامل چه مواردی است؟

انجام پروژه ووکامرس دانشجویی

انجام پروژه ووکامرس شرکتی و تجاری

انجام پروژه های پایانی ووکامرس

انجام پروژه های کمک آموزشی و درسی ووکامرس

انجام تمرین ووکامرس

خرید و دانلود پروژه های آماده ووکامرس :

سایت همیارپیپر صدها پروژه آماده را در حوزه ووکامرس انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت قرار داده است.جهت مشاهده این پروژه ها به صفحه پروژه های آماده ووکامرس مراجعه نمایید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

انجام پروژه طراحی سایت

انجام پروژه PHP

انجام پروژه CSS

انجام پروژه جاوااسکریپت

انجام پروژه های عیب یابی ووکامرس :

اگر پروژه ی WooCommerce دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی پروژه WooCommerce خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه های تجاری ، سازمانی و شرکتی با ووکامرس :

امکان انجام پروژه های بزرگ ووکامرس برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر ووکامرس :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه ووکامرس در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر ووکامرس چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه ووکامرس اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر ووکامرس :

اگر در حوزه انجام پروژه ووکامرس مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی ووکامرس :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام پروژه دانشجویی ووکامرس است. اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های کار با ووکامرس دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام پروژه دانشگاهی ووکامرس تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه با ووکامرس در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی با ووکامرس یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است. قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار نرم افزاری ، برنامه نویسی و آزمایشگاهی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در انجام پایان نامه دانشگاهی با ووکامرس به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری پروژه ووکامرس :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام پروژه های ووکامرس را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام پروژه ووکامرس پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه پروژه های انجام شده ووکامرس در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه ووکامرس :

برای سفارش انجام پروژه ووکامرس میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه ووکامرس خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

[vc_btn title=”سفارش پروژه از طریق ایتا” color=”warning” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_type=”pixelicons” i_icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-balloon_twitter” css_animation=”none” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Feitaa.com%2Fh

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.