سفارش ساخت ویدیو

انجام پروژه ساخت ویدیو

ساخت ویدیو

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در ساخت ویدیو است که می تواند تمامی سفارش های ویدیو موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام سفارش های ویدیو گردیده است که ضامن کیفیت در انجام سفارش هاست.

برای سفارش سفارش ویدیو میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری سفارش ویدیو خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و سفارش خود را برای ما ارسال کنید :

سفارش ویدیو :

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. youtube به‌عنوان یک وب‌سایت و سرویس شبکه اجتماعی شناخته می‌شود که امکانات متنوع و خدمات جذابی دارد. یوتیوب ازجمله محبوب‌ترین و پرطرفدارترین پلتفرم‌های ارائه ویدئو است که برای مشاهده و اشتراک ویدئوهای مختلف به کار می‌رود. آپارات یک سرویس اشتراک ویدئو است که در سال ۲۰۰۷ پس از فیلتر شدن یوتیوب در ایران تأسیس شد. از این پلتفرم بیشتر برای ارائه ویدئوهای ایرانی و خاورمیانه استفاده می‌شود. این سرویس، به‌عنوان یکی از اولین پلتفرم‌های اشتراک ویدئو در ایران شناخته می‌شود و اکنون به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها شناخته می‌شود.

جهت ثبت سفارش سفارش ویدیو چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش سفارش ویدیو باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان سفارش ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات سفارش ، فایل های سفارش و … را برای ما ارسال کنید تا سفارش شما بررسی گردد.

زمان بندی سفارش ویدیو در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام سفارش ویدیو توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است سفارش شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام سفارش فوری ویدیو کمی بیشتر از سفارش‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر سفارش شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، سفارش ویدیو شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت سفارش ویدیو و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت سفارش ساخت ویدیو و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت سفارش ویدیو شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه سفارش ویدیو من چگونه است؟

قیمت گذاری سفارش ویدیو شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت سفارش ویدیو به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری سفارش ویدیو من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی سفارش ویدیو شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر سفارش شما یک سفارش بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر سفارش فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی سفارش ویدیو من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در ویدیو متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام سفارش های مختلف در حوزه ویدیو قادر به انجام سفارش های تجاری ویدیو با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات سفارش خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست سفارش ویدیو توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت سفارش خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام سفارش های ویدیو بسپارید. درصورتی که سفارش دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند. هرگونه اصلاح و رفع ایراد سفارش ویدیو که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت سفارش ویدیو شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام سفارش ویدیو :

بعد از انجام سفارش ویدیو کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که سفارش ویدیو شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات سفارش نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام سفارش ویدیو :

  • ارسال اطلاعات سفارش ویدیو توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی سفارش ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای سفارش ویدیو ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام سفارش ویدیو
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل سفارش ویدیو
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی سفارش ویدیو
  • پشتیبانی سفارش ویدیو و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام سفارش ویدیو به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

سفارش های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش سفارش ویدیو دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام سفارش فوری ویدیو :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا سفارش های فوری ویدیو شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

خدمات انجام سفارش های ویدیو شامل چه مواردی است؟

انجام سفارش ساخت ویدیو شرکتی و تجاری

ساخت تیزر، تبلیغات و ادیت ویدیو

انجام سفارش های ایده پردازی محتوا برای یوتیوب و آپارات

خرید و دانلود پروژه های آماده ویدیو :

سایت همیارپیپر صدها سفارش آماده را در حوزه ویدیو انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت قرار داده است.جهت مشاهده این سفارش ها به صفحه پروژه های آماده ویدیو مراجعه نمایید.

سفارش های دیگری که قابل انجام است :

انجام تولید محتوا

سفارش ساخت پادکست

تولید محتوا برای یوتیوب و آپارات

انجام سفارش های پردازش تصویر

انجام سفارش های هوش مصنوعی

انجام عیب یابی ویدیو :

اگر محتوای یوتیوب و آپارات دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی محتوای یوتیوب و آپارات خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات سفارش از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام سفارش های تجاری ، سازمانی و شرکتی ساخت ویدیو :

امکان انجام سفارش های بزرگ ویدیو برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات سفارش ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر ویدیو :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه ویدیو در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه سفارش ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای سفارش شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر برای ساخت ویدیو چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به سفارش شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای سفارش ویدیو اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر ویدیو :

اگر در حوزه انجام سفارش ویدیو مهارت دارید، میتوانید سفارش هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن سفارش در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری سفارش ویدیو :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام سفارش های ویدیو را پیدا کرد و سفارش خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام سفارش ویدیو پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه سفارش های انجام شده ویدیو در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری سفارش خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش ویدیو :

برای سفارش ویدیو میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع سفارش ویدیو خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا سفارش خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.