انجام پروژه cdr

انجام پروژه cdr

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه cdr است که می تواند تمامی پروژه های cdr را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده و متخصص cdr در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه cdr گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه cdr میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

cdr:

فرمت cdr مربوط به تصاویر و عموما فایل های گرافیکی و وکتور (Vector) ها میباشد. این فرمت توسط مجموعه برنامه های Corel Draw ساخته شده و پسوند پیشفرض فایل های خروجی این برنامه است. از این فرمت بیشتر در برنامه هایی از قبیل Corel PaintShop Photo Pro یا حتی Adobe Illustrator نیز استفاده میشود. یک فایل با فرمت فایل CDR به احتمال زیاد یک فایل تصویر CorelDRAW است که یک تصویر بردار ایجاد شده توسط CorelDRAW برای نگهداری متن، تصاویر، جلوه ها، شکل ها و غیره است که معمولا برای ایجاد حروف، پاکت ها، صفحات وب، آگهی ها و اسناد دیگر.

چه پروژه هایی با cdr در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه های کمک آموزشی cdr

انجام پروژه تحقیقاتی cdr

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های موشن گرافی

انجام پروژه های مهندسی کامپیوتر

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار

زمان بندی پروژه cdr در همیارپیپر چگونه است؟

زمانبندی پروژه cdr توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه cdr شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری cdr کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه cdr شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه cdr و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه cdr و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه cdr من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه cdr شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه cdr من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه cdr شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه cdr:

برای سفارش انجام پروژه cdr میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه cdr خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد: 

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.