انجام پروژه Figma

انجام پروژه Figma

انجام پروژه Figma

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه Figma (فیگما) است که می تواند تمامی پروژه های Figma موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های دانشجویی Figma گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش پروژه Figma میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری پروژه Figma خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

پروژه Figma :

نرم‌افزار فیگما به طراحان و گروه‌های طراحی امکان می‌دهد تا به‌صورت هم‌زمان و هماهنگ در فرایند طراحی و تشکیل گروهی کار کنند. در واقع فیگما (online vector graphics editor and prototyping tool) یک ابزار ویرایشگر گرافیک برداری و نمونه‌سازی آنلاین است. در این مقاله به بررسی عمیق این نرم‌افزار، قابلیت‌ها، مزایا و کاربردهای آن می‌پردازیم و قابلیت‌های هم‌زمان‌سازی و هماهنگی در آن را بررسی می‌کنیم که به طراحان و گروه‌های طراحی امکان می‌دهد به‌صورت هم‌زمان و هماهنگ در یک پروژه کار کنند و تغییرات را به‌صورت لحظه‌ای اعمال کنند.

جهت ثبت سفارش پروژه Figma چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه Figma باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، فایل های پروژه و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه Figma در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه Figma توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری Figma کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه Figma شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت پروژه Figma و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت پروژه با فیگما و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت پروژه فیگما شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه پروژه Figma من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه فیگما شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت پروژه فیگما به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه Figma من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه فیگما شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی پروژه Figma من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های Figma متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های مختلف در حوزه Figma قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری Figma با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه Figma توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های Figma بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند. هرگونه اصلاح و رفع ایراد پروژه Figma که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت پروژه Figma شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام پروژه Figma :

بعد از انجام پروژه فیگما کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه فیگما شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه های Figma :

  • ارسال اطلاعات پروژه Figma توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای پروژه Figma ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام پروژه Figma
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه Figma
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی پروژه Figma
  • پشتیبانی پروژه Figma و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام پروژه Figma به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش پروژه فیگما دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام پروژه فوری Figma :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری فیگما شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه Figma در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های Figma وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام پروژه Figma در مقطع کاردانی

انجام پروژه Figma در مقطع کارشناسی

انجام پروژه Figma در مقطع کارشناسی ارشد

انجام پروژه Figma در مقطع دکتری

خدمات انجام پروژه های Figma شامل چه مواردی است؟

انجام پروژه Figma دانشجویی

انجام پروژه Figma شرکتی و تجاری

انجام پروژه های پایانی Figma

انجام پروژه های کار با Figma

انجام پروژه های کمک آموزشی و درسی Figma

انجام تمرین Figma

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه های گرافیک

انجام پروژه کورل

انجام پروژه طراحی گرافیکی

انجام پروژه فتوشاپ

انجام پروژه طراحی لوگو

انجام پروژه های عیب یابی Figma :

اگر پروژه ی فیگما دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی پروژه فیگما خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه های تجاری ، سازمانی و شرکتی با Figma :

امکان انجام پروژه های بزرگ Figma برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر Figma :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه Figma در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر Figma چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه Figma اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر Figma :

اگر در حوزه انجام پروژه Figma مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی Figma :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام پروژه دانشجویی Figma است. اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های کار با Figma دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام پروژه دانشگاهی Figma تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه با Figma در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی با Figma یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است. قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار نرم افزاری ، برنامه نویسی و آزمایشگاهی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در انجام پایان نامه دانشگاهی با Figma به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری پروژه Figma :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام پروژه های Figma را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام پروژه Figma پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه پروژه های انجام شده Figma در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه Figma :

برای سفارش انجام پروژه Figma میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه Figma خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.