انجام پروژه kaggle

انجام پروژه kaggle

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه kaggle است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های کگل گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه kaggle میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف kaggle :

بزرگ‌ترین جامعه مهندسان داده و یادگیری ماشینی است.

Kaggle با ارائه خدمات یادگیری ماشین در حال حاضر یک پلت فرم داده عمومی، یک میز کار بر پایه ابر برای علوم داده و شکل کوتاه آموزش هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. در ۸ مارس ۲۰۱۷ گوگل اعلام کرد که آن‌ها دارند Kaggle را تصاحب می‌کنند.

چه پروژه هایی با کگل در همیارپیپر انجام میشود:

  • انجام پروژه بازرگانی kaggle
  • هزینه انجام پروژه kaggle
  • انجام پروژه با نرم افزار kaggle

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های یادگیری ماشین

انجام پروژه های پردازش تصویر

انجام پروژه های هوش مصنوعی

زمان بندی پروژه kaggle در همیاپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه kaggle توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه kaggle شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه kaggle و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه kaggle و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه kaggle من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه kaggle شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه kaggle من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه kaggle شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه kaggle :

برای سفارش انجام پروژه های kaggle میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه kaggle خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.