انجام پروژه PIC

انجام پروژه PIC

انجام پروژه PIC

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه PIC است که می تواند تمامی پروژه های پی آی سی موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های دانشجویی PIC گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش پروژه PIC میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری پروژه PIC خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

پروژه PIC :

میکروکنترلر ها در اکثر وسایل برقی و الکترونیکی وجود دارند و کاربرد گسترده ای در صنعت دارند. بسته به برنامه ای که درون آن ها نوشته می شود، در اجزای مختلف به کار گرفته می شوند. PIC متعلق به شرکت میکروچیپ آمریکا می باشد. سرعت کاری میکروکنترلر PIC برابر با ۱/۴ فرکانس خارجی است. میکروکنترلر های PIC نویز کمی را می پذیرند که یکی از دلایلش همان فرکانس است که تقسیم بر ۴ می شود. مدل های اولیه PIC دارای حافظه فقط خواندنی (ROM) یا
(Erasable programmable read only memory ,EPROM) قابل برنامه ریزی بودند،
که برخی از آن ها امکان پاک کردن حافظه را داشتند.

جهت ثبت سفارش پروژه PIC چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه PIC باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، فایل های پروژه و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه PIC در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه پی آی سی توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری پی آی سی کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه پی آی سی شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت پروژه PIC و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه ثبت پروژه با PIC و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت پروژه PIC شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه پروژه PIC من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه PIC شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت پروژه PIC به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه PIC من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه PIC شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه کارشناس یا متخصصی پروژه PIC من را انجام می دهد؟

سایت همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های PIC متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام پروژه های مختلف در حوزه PIC قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری PIC با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه PIC توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های میکروکنترلر PIC بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند.هرگونه اصلاح و رفع ایراد پروژه PIC که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت انجام خواهد شد.تضمین کیفیت پروژه PIC شما با سایت همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در انجام پروژه PIC :

بعد از انجام پروژه پی آی سی کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه پی آی سی شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه های PIC :

  • ارسال اطلاعات پروژه PIC توسط کارفرما برای سایت از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای پروژه PIC ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام پروژه PIC
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه PIC
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی پروژه PIC
  • پشتیبانی پروژه PIC و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام پروژه PIC به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش پروژه PIC دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

انجام پروژه فوری PIC :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری PIC شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه PIC در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های پی آی سی وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام پروژه PIC در مقطع کاردانی

انجام پروژه PIC در مقطع کارشناسی

انجام پروژه PIC در مقطع کارشناسی ارشد

انجام پروژه PIC در مقطع دکتری

خدمات انجام پروژه های PIC شامل چه مواردی است؟

انجام پروژه PIC دانشجویی

انجام پروژه PIC شرکتی و تجاری

انجام پروژه های کار با میکروکنترلر PIC

انجام پروژه های کمک آموزشی و درسی PIC

انجام تمرین PIC

خرید و دانلود پروژه های آماده PIC :

سایت همیارپیپر صدها پروژه آماده را در حوزه PIC انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت قرار داده است.جهت مشاهده این پروژه ها به صفحه پروژه های آماده PIC مراجعه نمایید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه CPLD

انجام پروژه VHDL

انجام پروژه FPGA

انجام پروژه مدار الکتریکی

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه زایلینکس

انجام پروژه مکس پلاس

انجام پروژه های عیب یابی PIC:

اگر پروژه ی PIC دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی پروژه PIC خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه های تجاری ، سازمانی و شرکتی با PIC :

امکان انجام پروژه های بزرگ PIC برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام مجری یا فریلنسر PIC :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه میکروکنترلر PIC در سایت همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام فریلنسر PIC چقدر است؟

هزینه استخدام یک مجری و فریلنسر در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه پی آی سی اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت همیارپیپر بعنوان یک فریلنسر PIC :

اگر در حوزه انجام پروژه PIC مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی PIC :

یکی از خدمات سایت همیارپیپر مشاوره و انجام پروژه دانشجویی PIC است.اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های کار با PIC دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام پروژه دانشگاهی PIC تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه با PIC در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی با میکروکنترلر PIC یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است.قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار نرم افزاری ، برنامه نویسی و آزمایشگاهی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در انجام پایان نامه دانشگاهی با میکروکنترلر PIC به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری پروژه PIC :

اینکه چطور میتوان یک سایت و مرکز مطمئن برای انجام پروژه های PIC را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت انجام پروژه PIC پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه پروژه های انجام شده PIC در سایتهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایتها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه PIC :

برای سفارش انجام پروژه PIC میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه پی آی سی خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.