انجام پروژه سومو (sumo)

انجام پروژه sumo

انجام پروژه سومو (sumo)

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه (sumo) است که می تواند تمامی پروژه های موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه های sumo گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه sumo میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تعریف sumo :

نرم افزار SUMo یک نرم افزار بسیار کاربردی در زمینه آپدیت نرم افزار های ویندوز می باشد.

که این امکان را به کاربر می دهد که بتوانید از آخرین آپدیت های نرم افزار های خود باخبر شود.

شما با استفاده از این نرم افزار می توانید لیستی از نرم افزار هایی که نیاز به آپدیت دارند و یا نسخه بالاتری از آن منتشر شده است را مشاهده کنید.

و دیگر نیاز نیست که یکی یکی نرم افزار ها را داخل اینترنت جست و جو کنید و آپدیت کنید، این نرم افزار امکان آپدیت مستقیم نرم افزار ها را نیز به شما می دهد.

چه پروژه هایی با sumo در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه پایانی با sumo 

انجام پروژه تجاری با sumo 

انجام پروژه کمک آموزشی sumo 

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه سی شارپ C#

انجام پروژه های جاوا (Java)

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار

زمان بندی پروژه sumo در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی پروژه سومو توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه sumo شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه سومو و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه سومو و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه sumo من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه sumo شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه sumo من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه sumo شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه sumo :

برای سفارش انجام پروژه sumo میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه sumo خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.