سفارش طراحی سایت آموزشی

انجام پروژه طراحی سایت آموزشی

انجام پروژه طراحی سایت آموزشی

سایت آموزشی همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه طراحی سایت آموزشی (Educational site) است که می تواند تمامی پروژه های طراحی سایت آموزشی موجود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد. همیارپیپر به لطف مجری های تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در ایجاد و طراحی وب سایت آموزشی های زیبا و حرفه ای گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.

برای سفارش طراحی سایت آموزشی ، استخدام طراح سایت آموزشی ، ویرایش صفحات و رفع ایرادات وبسایت آموزشی میتوانید از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ و یا آیدی تلگرام hamyarpaper@ اقدام نمایید.همچنین برون سپاری طراحی سایت آموزشی خود را از طریق پیامرسان های داخلی ایتا و روبیکا در شماره ذکر شده نیز میتوانید برای ما ارسال کنید.

از طریق دکمه های زیر نیز می توانید به اپلیکیشن مدنظر وصل شده و پروژه خود را برای ما ارسال کنید :

طراحی سایت آموزشی :

وجود بیماری کرونا و محدودیت‌هایی را برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و حتی کلاس‌های خصوصی به وجود آورده است که با وجود این محدودیت‌ها اکثر موسسات به فکر راه اندازی سایت آموزشی و برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین شده اند. طراحی سایت آموزشی، صرفأ مختص آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی نبوده و شما در هر زمینه آموزشی که فعالیت داشته باشید، می توانید سایت آموزشی خود را داشته باشید. با طراحی سایت مؤسسه‌ آموزشی خود می توانید از طریق سایت فعالیت‌ها، کلاس‌ها و برنامه کلاس‌های خود را اطلاع رسانی کنید. یکی از مزیت‌های داشتن سایت آموزشی، پذیرش و ثبت نام به صورت آنلاین است. یعنی مخاطب برای شرکت در کلاس‌های آموزشی دغدغه طی کردن مسافت و زمان را نخواهد داشت و به صورت آنلاین می تواند در کمترین زمان در دوره آموزشی مورد نظر خود ثبت نام کند. همچنین با تهیه فیلم و عکس از محیط آموزشی و قرار دادن آن ها بر روی سایت آموزشی می توان به شناخت و آشنایی بیشتر مخاطبان با فضای آموزشی کمک کرد.

جهت ثبت سفارش پروژه طراحی سایت آموزشی چه اطلاعاتی باید ارسال گردد؟

جهت سفارش پروژه طراحی سایت آموزشی باید اطلاعاتی از قبیل موضوع یا عنوان سایت آموزشی ، نرم افزار یا زبان مورد استفاده ، زمان و مهلت انجام ، توضیحات پروژه ، نمونه کارهایی مشابه با سایتی که میخواهید طراحی شود و … را برای ما ارسال کنید تا پروژه شما بررسی گردد.

زمان بندی پروژه طراحی سایت آموزشی در همیارپیپر چگونه است؟

زمان بندی انجام پروژه طراحی سایت آموزشی توسط کارفرما تعیین می گردد. ممکن است پروژه شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید. درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه فوری طراحی سایت آموزشی کمی بیشتر از پروژه‌هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد. اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما، پروژه طراحی سایت آموزشی شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ثبت سفارش طراحی سایت آموزشی و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه درخواست طراحی سایت آموزشی و بررسی اولیه آن در سایت آموزشی همیارپیپر رایگان است و بعد از بررسی و برآورد قیمت طراحی سایت آموزشی شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری و تعرفه طراحی سایت آموزشی من چگونه است؟

قیمت گذاری برای طراحی سایت آموزشی شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد. قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت طراحی سایت آموزشی به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری طراحی سایت آموزشی من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه طراحی سایت آموزشی شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما غالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

چه برنامه نویس یا متخصصی طراحی سایت آموزشی من را انجام می دهد؟

سایت آموزشی همیارپیپر به دلیل سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های طراحی سایت آموزشی متخصصین قابلی در این حوزه را داراست. این فریلنسرها به دلیل انجام  طراحی سایت آموزشی با موضوعات مختلف قادر به انجام پروژه های دانشجویی و تجاری طراحی سایت آموزشی با هر میزان پیچیدگی هستند. پس با خیال راحت مشخصات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

چه تضمینی برای انجام درست پروژه طراحی سایت آموزشی توسط همیارپیپر وجود دارد؟

سایت آموزشی همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در ستاد ساماندهی سایت آموزشی های اینترنتی ثبت شده است و این به این معنیست که تایید هویت گردیده و میتوانید با خیال راحت پروژه خود را به همیارپیپر بعنوان یک مرکز معتبر برای انجام پروژه های طراحی سایت آموزشی بسپارید. درصورتی که پروژه دریافتی شما از کیفیت مدنظر شما برخورد نباشد سایت آموزشی هیچ هزینه ای را به مجری کار پرداخت نمیکند تا زمانی که رضایت شما را جلب نمایند.هرگونه اصلاح و رفع ایراد وبسایت آموزشی که مدنظر کارفرما باشد توسط مجری کار و با نظارت سایت آموزشی انجام خواهد شد.تضمین کیفیت طراحی وب سایت آموزشی شما با سایت آموزشی همیارپیپر می باشد.

گارانتی و پشتیبانی در سفارش های طراحی سایت آموزشی :

بعد از انجام پروژه طراحی سایت آموزشی کار به کارفرمای محترم تحویل داده شده و ۷۲ ساعت فرصت بررسی به ایشان داده می شود. هرگونه ایرادی که پروژه طراحی سایت آموزشی شما داشته باشد توسط مجری کار برطرف شده و هزینه با تایید شما برای مجری آزاد می گردد. اگر اصلاحات پروژه نیاز به زمان بیشتری داشت زمان ۷۲ ساعت تمدید می گردد.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت آموزشی :

  • ارسال اطلاعات پروژه طراحی سایت آموزشی توسط کارفرما برای سایت آموزشی از طریق راه های گفته شده
  • بررسی پروژه ارسالی توسط متخصصان و فریلنسرهای سایت آموزشی همیارپیپر
  • انتخاب بهترین قیمت و زمان برای برنامه نویسی طراحی سایت آموزشی ارسالی
  • اعلام قیمت به کارفرما و پرداخت پیش پرداخت درصورت موافقت با انجام طراحی سایت آموزشی
  • ارسال خروجی کار بصورت عکس یا فیلم برای کارفرما
  • پرداخت مابقی هزینه توسط کارفرما و دریافت فایل پروژه طراحی سایت آموزشی
  • فرصت ۷۲ ساعته برای بررسی سایت آموزشی طراحی شده
  • پشتیبانی سایت آموزشی ساخته شده و رفع ایرادات احتمالی تا رضایت کارفرما

انجام طراحی سایت آموزشی به همراه آموزش و نوشتن گزارش : 

پروژه های انجام شده در سایت آموزشی همیارپیپر میتوانید به درخواست کارفرمایان محترم در هنگام سفارش طراحی سایت آموزشی دارای فایل آموزشی و گزارش باشد. این گزارش شامل آموزش صفر تا صد یک نرم افزار نیست اما کار انجام شده و نحوه اجرا را توضیح خواهد داد.

طراحی سایت آموزشی بصورت فوری :

ما در همیارپیپر آماده هستیم تا پروژه های فوری طراحی سایت آموزشی شما را انجام دهیم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید و فوری بودن آن را اطلاع دهید تا سریعتر کارتان را بررسی و قیمت دهی کنیم و درصورت توافق سریعا در زمان درخواستی شما انجامش دهیم.

انجام پروژه طراحی سایت آموزشی در همه مقاطع تحصیلی:

پروژه های مختلف در مقاطع مختلف دانشگاهی در سایت آموزشی همیارپیپر قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انجام پروژه های طراحی سایت آموزشی وجود ندارد. بنابراین پروژه ها در مقاطع زیر قابل انجام هستند :

انجام طراحی سایت در مقطع کاردانی

انجام طراحی سایت در مقطع کارشناسی

انجام طراحی سایت در مقطع کارشناسی ارشد

انجام طراحی سایت در مقطع دکتری

خدمات طراحی سایت آموزشی شامل چه مواردی است؟

انجام طراحی سایت دانشجویی

انجام طراحی سایت شرکتی و تجاری

انجام طراحی سایت فروشگاهی

انجام طراخی سایت شخصی

انجام طراحی سایت آموزشی

انجام طراحی سایت سازمانی و دولتی

کمک به بهینه سازی سایت

ایجاد ارتباط راحت با کاربران با ساخت و نصب پلاگین و افزونه های لازم

افزایش عملکرد سایت و بهبود تجربه کاربری 

بالا بردن امنیت سایت

امکان سفارشی‌سازی سایت

طراحی سایت آموزشی زیبا و سفارشی‌ 

ارائه و طراحی طرح‌های خلاقانه و منحصر به فرد برای طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی جذاب با استخدام برنامه نویس حرفه‌ای

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت خدماتی

ساخت پلاگین و افزونه های 

ساخت سایت فروشگاهی با ووکامرس 

ساخت وبلاگ‌های متنوع 

طراحی سایت آپلود و دانلود عکس 

طراحی سایت موسیقی و ویدئو 

سایت و طراحی تالار گفتگو 

ساخت قالب های حرفه ای 

ایجاد بلاگ در سایت

خرید و دانلود پروژه های آماده طراحی سایت آموزشی :

سایت آموزشی همیارپیپر صدها پروژه آماده را در حوزه طراحی سایت آموزشی انجام داده و نمونه هایی را برای خرید و دانلود شما عزیزان با قیمت بسیار ارزان در سایت آموزشی قرار داده است.جهت مشاهده این پروژه ها به صفحه پروژه های آماده طراحی سایت آموزشی مراجعه نمایید.

پروژه های دیگری که قابل انجام است :

انجام پروژه طراحی سایت موسیقی و ویدیو

انجام پروژه طراحی سایت فروشگاهی

انجام پروژه php

انجام پروژه asp

انجام پروژه وردپرس

انجام پروژه html

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پروژه لاراول

انجام پروژه های عیب یابی وبسایت آموزشی :

اگر سایت آموزشی دارید که دچار ایراد است و نیاز به کمک و عیب یابی وبسایت آموزشی خود دارید میتوانید از کمک فریلنسرهای ما استفاده نمایید. جهت ارسال مشکلات پروژه از طریق راه های گفته شده در بالا با ما در ارتباط باشید.

سفارش طراحی سایت آموزشی های تجاری ، سازمانی و شرکتی :

امکان انجام پروژه های بزرگ طراحی سایت آموزشی برای شرکتها و سازمان ها و مراکز صنعتی نیز توسط سایت آموزشی همیارپیپر وجود دارد. به این منظور میتوانید جزئیات پروژه ای که میخواهید را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا برای ما ارسال کنید تا در رابطه با آن گفتگو کنیم.

نحوه استخدام برنامه نویس یا فریلنسر طراحی سایت آموزشی :

استخدام یک مجری حرفه ای در حوزه طراحی سایت آموزشی در سایت آموزشی همیارپیپر از طریق اپراتورهای سایت آموزشی انجام می شود. زمانیکه پروژه ای را برای ما ارسال می کنید فریلنسرهای سایت آموزشی همیارپیپر کار شما را بررسی نموده و بهترین قیمت را که از سمت یک مجری حرفه ای پیشنهاد می گردد را به شما اعلام می نماید. شما از طریق اپراتور سایت آموزشی میتوانید با مجری درارتباط باشید و همه سوالات و ابهامات را از ایشان بپرسید. اپراتورهای سایت آموزشی همواره بهترین قیمت و بهترین مجری را برای پروژه شما انتخاب مینمایند تا کار با موفقیت انجام شود.

هزینه استخدام طراح سایت آموزشی چقدر است؟

هزینه استخدام یک برنامه نویس وب در همیارپیپر به پروژه شما بستگی دارد.به دلیل مناقصه ای بودن قیمت دهی پروزه ها معمولا کمترین قیمت پیشنهاد شده به شما برای پروژه طراحی سایت آموزشی اعلام میگردد.پس مطمئن باشید هزینه ای که میکنید برای یک کار با کیفیت و تضمینی توسط یک فریلنسر مطمئن خواهد بود.

نحوه همکاری با سایت آموزشی همیارپیپر بعنوان یک برنامه نویس طراحی سایت آموزشی :

اگر در حوزه انجام طراحی سایت آموزشی مهارت دارید، میتوانید پروژه هایی که بعنوان نمونه انجام داده اید را برای ما به آیدی @hamyarpaper در تلگرام ارسال کنید تا شرایط همکاری برای شما ارسال شود. این نکته را باید درنظر داشته باشید که باید قیمتهای شما برای مشتریان مناسب باشد چون همواره کمترین قیمت به کارفرما اعلام میگردد و به همین دلیل شانس شما برای گرفتن پروژه در صورت مناسب بودن قیمت بالاتر خواهد رفت.

مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی طراحی سایت آموزشی :

یکی از خدمات سایت آموزشی همیارپیپر مشاوره و انجام طراحی سایت آموزشی دانشجویی است.اگر دانشجو هستید و در انجام پروژه های طراحی سایت آموزشی دچار مشکل شده اید با ما تماس بگیرین تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهیم و در انجام طراحی سایت آموزشی دانشگاهی تان به شما کمک کنیم.

انجام پروژه طراحی سایت آموزشی در پایان نامه :

انجام پروژه پایانی طراحی سایت آموزشی یکی از مواردی است که برای دانشجویان بسیار حائر اهمیت است.قطعا انجام پایان نامه کار آسانی نیست.اگر این پایان نامه کار  برنامه نویسی هم داشته باشد خب کار را سختتر نیز میکند.ما در همیارپیپر متخصصانی داریم که میتوانند در صورتی که پایان نامه شما در رابطه با طراحی سایت آموزشی باشد و یا موضوعش طراحی یک وبسایت آموزشی باشد در انجام پایان نامه دانشگاهی با طراحی سایت آموزشی به شما کمک کنند و در همه مراحل انجام آن به شما یاری رسانند.

انتخاب سایت آموزشی و مرکز معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد برای برون سپاری طراحی سایت آموزشی :

اینکه چطور میتوان یک سایت آموزشی و مرکز مطمئن برای انجام طراحی سایت آموزشی را پیدا کرد و پروژه خود را به آن سپرد یک چالش جدی برای کاربران است. اما میتوان با در نظر گرفتن دو سه فاکتور مهم تا حد زیادی به اعتبار و معتبر بودن یک سایت آموزشی انجام طراحی سایت آموزشی پی برد. داشتن نماد اعتماد الکترونیک و نمونه سایت های آموزشی طراحی شده در سایت آموزشیهای موردنظر میتواند باعث راحت‌تر شدن خیال شما در برون سپاری پروژه خود به این سایت آموزشیها شود.

نحوه سفارش انجام پروژه طراحی سایت آموزشی :

برای سفارش انجام طراحی سایت آموزشی میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا به ما پیام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ و ایتا و روبیکا همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه طراحی سایت آموزشی خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ یا روبیکا یا ایتا پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد.لطفا فقط از یکی از طرق زیر اقدام نمایید.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.