سفارش پروژه

چه زمانی به سفارش من رسیدگی میشود؟

حداکثر زمان بررسی پروژه شما ۵ ساعت خواهد بود.اما در برخی موارد با توجه به پیچیدگی کار ممکن است تا ۲۴ ساعت این بررسی طول بکشد که حتما به شما اعلام خواهد شد تا در جریان بررسی باشید.

سفارش من در چه مرحله ای هست ؟

جهت پیگیری سفارش خود به تلگرام ما به آیدی @hamyarpaper و یا واتساپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ مراجعه نمایید.

مبلغ را کی و چگونه واریز میکنم؟

بعداز قیمت دهی پروژه نصف هزینه را برای شروع پروژه واریز کنید و رسید واریز را به آیدی تلگرامی ما به آیدی @hamyarpaper یا واتساپ ما به شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ ارسال کنید.زمانی که پروژه آماده شود مابقی هزینه را واریز کنید و پروژه خود را تحویل بگیرید.

من فرم را پر کرده ام الان چه کار کنم؟

بعداز پر کردن فرم زیر از ۵ طریق منتظر دریافت پاسخ از سمت همیارپیپر باشید:تلگرام ، واتساپ ، ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی

پروژه من توسط چه کسی انجام میشود؟

پروژه شما توسط کارشناس در حوزه رو رشته خودتان انجام خواهد شد.کارشناسانی برای پروژه های شما انتخاب می شوند که در رزومه خود پروژه های موفق زیادی داشته باشند تا احتمال شکست پروژه بسیار کاهش یابد.

من فرم را اشتباهی پر کرده ام چه کار کنم؟

نگران نباشید و فرم را مجدد پر کرده و دوباره برای ما ارسال کنید

پیگیری سفارش چگونه صورت میگیرد؟

پیگیری سفارش از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایمیل انجام می پذیرد.کافیست شماره پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا از وضعیت آن با خبر شوید.

اگر پاسخ شما در سوالات بالا موجود نبود با ما در تماس باشید

کاربر عزیز ممنون از شما بابت انتخاب همیارپیپر بعنوان مجری در انجام پروژه تان.

همیارپیپر با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه مقاله نویسی و برنامه نویسی و … در رشته های مختلف کیفیت را به شما هدیه خواهد داد.

برای ارسال پروژه خود لطفا توضیحات و فرم زیر را بصورت کامل پر کنید و اطلاعات پروژه درخواستی را دقیق وارد نمایید.بعداز بررسی پروژه ما با شما تماس خواهیم گرفت.تماس ما از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی خواهد بود.

سرعت پاسخگویی 85%
قیمت مناسب 90%
درصد رضایت مشتری 95%

سفارش پروژه

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : zip, rar, png, jpg, jpeg, pdf, gif, mp4, wmv.

سفارش پروژه از طریق تلگرام یا واتساپ

برای سفارش پروژه درصورتی که میخواید به کارتون سریعتر رسیدگی بشه از طریق تلگرام یا واتساپ ما اقدام کنید.کارشناسان ما هم اکنون آماده پاسخ به شما عزیزان هستند.از طریق تلگرام یا واتساپ بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید و پروژه خودتون رو برامون ارسال کنید.برای سفارش کافیه روی دکمه های زیر کلیک کنید:

×
سفارش سریع از طریق واتساپ

برای سفارش سریع پروژه بر روی نام پشتیبان در زیر کلیک کنید.این باکس شما را به واتساپ پشتیبانی ما متصل می کند.

 

× سفارش سریع پروژه در واتساپ!