سفارش پروژه

سفارش انجام پروژه

سفارش انجام پروژه

سفارش پروژه را چگونه انجام دهم؟

جهت سفارش باید پروژه خود را از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا  شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

سفارش من در چه مرحله ای هست ؟

جهت پیگیری سفارش خود به تلگرام ما به آیدی @hamyarpaper و یا واتساپ شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ مراجعه نمایید.شما عزیزان همچنین میتوانید از طریق روبیکا یا ایتای همین شماره پروژه خود را سفارش دهید.

مبلغ را کی و چگونه واریز میکنم؟

بعداز قیمت دهی پروژه نصف هزینه را برای شروع پروژه واریز کنید و رسید واریز را به آیدی تلگرامی ما به آیدی @hamyarpaper یا واتساپ یا ایتا یا روبیکای ما به شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ ارسال کنید.زمانی که پروژه آماده شود مابقی هزینه را واریز کنید و پروژه خود را تحویل بگیرید.

پروژه را از طریق راه های گفته شده ارسال کرده ام اکنون چه کنم؟

بعداز ارسال اطلاعات پروژه برای سایت از ۷ طریق منتظر دریافت پاسخ از سمت همیارپیپر باشید:تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا ، ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی

پروژه من توسط چه کسی انجام میشود؟

پروژه شما توسط کارشناس در حوزه رو رشته خودتان انجام خواهد شد.کارشناسانی برای پروژه های شما انتخاب می شوند که در رزومه خود پروژه های موفق زیادی داشته باشند تا احتمال شکست پروژه بسیار کاهش یابد.

من اطلاعات پروژه را اشتباهی ارسال کرده ام چه کار کنم؟

نگران نباشید و اطلاعت را مجدد برای ما ارسال کنید تا بررسی گردد.

پیگیری سفارش چگونه صورت میگیرد؟

پیگیری سفارش از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا یا روبیکا یا ایمیل انجام می پذیرد.کافیست شماره پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا از وضعیت آن با خبر شوید.شماره پروژه از طریق همین پیامرسان ها به شما بعداز ارسال پروژه داده خواهد شد.

اگر پاسخ شما در سوالات بالا موجود نبود با ما با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ تماس بگیرید.

کاربر عزیز ممنون از شما بابت انتخاب همیارپیپر بعنوان مجری در انجام پروژه تان.

همیارپیپر با داشتن ده ها مجری متخصص در حوزه مقاله نویسی و برنامه نویسی و … در رشته های مختلف کیفیت را به شما هدیه خواهد داد.

برای سفارش پروژه خود لطفا اطلاعات کامل پروژه از جمله عنوان پروژه ، رشته تحصیلی ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، زمان پروژه و فایلهای پروژه را از طریق راه های زیر ارسال کنید.بعداز بررسی پروژه ما با شما تماس خواهیم گرفت.تماس ما از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا ، ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی خواهد بود.

سرعت پاسخگویی 85%
قیمت مناسب 90%
درصد رضایت مشتری 95%

سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا یا روبیکا

برای سفارش پروژه درصورتی که میخواید به کارتون سریعتر رسیدگی بشه از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا یا روبیکا ما اقدام کنید.کارشناسان ما هم اکنون آماده پاسخ به شما عزیزان هستند.از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایتا یا روبیکا بصورت آنلاین با ما گفتگو کنید و پروژه خودتون رو برامون ارسال کنید.برای سفارش کافیه روی دکمه های زیر کلیک کنید:(شماره ما در این پیام رسان ها ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲)

انجام پروژه در همیارپیپر شامل چه رشته ها و نرم افزارهایی است؟

سایت همیارپیپر در همه حوزه ها و رشته ها متخصص و کارشناس داشته و این متخصصین سالهاست که با سایت همکاری دارند و به همین دلیل سایت می تواند در انجام صحیح پروژه ها به مشتریان خود تضمین دهد.همیارپیپر پروژه های زیادی همچون انجام پروژه مهندسی کامپیوتر ، انجام پروژه مهندسی برق ، انجام پروژه مهندسی مواد ، انجام پروژه مهندسی پزشکی ، انجام پروژه مهندسی صنایع ، انجام پروژه مهندسی عمران ، انجام پروژه مهندسی نفت ، انجام پروژه زمین شناسی ، انجام پروژه مهندسی مکانیک ، انجام پروژه مهندسی معماری ، … و انجام پروژه با زبانهای برنامه نویسی مختلف مانند انجام پروژه متلب ، انجام پروژه پایتون ، انجام پروژه سی شارپ ، انجام پروژه سی پلاس پلاس ، انجام پروژه با زبان C ، انجام پروژه ویژوال بیسیک ، انجام پروژه فرترن ، انجام پروژه جاوا ، انجام پروژه اندروید ، انجام پروژه PHP ، انجام پروژه جاوااسکریپت و … و همچنین در حوزه نرم افزارهای مختلف مانند انجام پروژه با hspice ، انجام پروژه پروتئوس ، انجام پروژه آردوینو ، انجام پروژه دیزاین بیلدر ، انجام پروژه اتوکد ، انجام پروژه اسکچاپ ، انجام پروژه رویت ، انجام پروژه انسیس ، انجام پروزه مکسول ، انجام پروژه ایتبس ، انجام پروژه آباکوس ، انجام پروژه کامسول ، انجام پروژه gis ، انجام پروژه اکسل ، انجام پروژه اکسس و … را بصورت سفارش برایتان انجام می دهد.

آیا صرف سفارش انجام پروژه در همیارپیپر هزینه دارد؟

بررسی سفارش و پروژه شما توسط متخصصین ما بصورت رایگان انجام می شود و هیچ هزینه ای بایت ثبت پروژه از مشتریان عزیز دریافت نمیگردد.

تعیین قیمت انجام یک پروژه چگونه انجام می شود؟

بعداز ارسال پروژه توسط کارفرما از طریق راه های گفته شده پروژه شما توسط ده ها مجری در حوزه پروژه ارسالی بررسی شده و هر کدام از کارشناسان ما که قادر به انجام پروژه شما باشند قیمت پیشنهادی خود را برای ما ارسال می کنند و سایت از بین قیمت های ارسالی کمترین قیمت را به کارفرمای محترم پیشنهاد می دهد.البته حتما تخصص و تجربه کارشناسی که انتخاب می شود درنظر گرفته خواهد شد.به همین دلیل همواره کمترین قیمت و مطمئن ترین شخص برای کار شما انتخاب می شود.

چقدر زمان برای بررسی یک پروژه مورد نیاز است؟

معمولا پروژه های ارسالی در کمتر از ۳ ساعت مورد بررسی قرار گرفته و قیمت دهی می شوند.این زمان بسته به نوع پروژه ممکن از تا ۲۴ ساعت نیز زمان بر باشد که به اطلاع کارفرمای محترم خواهد رسید.

هزینه انجام پروژه چگونه پرداخت می شود؟

بعداز تعیین قیمت یک پروژه و اعلام آن به کارفرما در صورت موافقت ایشان ابتدا نصف هزینه بعنوان پیش پرداخت واریز می گردد و بعداز انجام پروژه به کارفرما جهت تسویه و تحویل پروزه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.بعداز تسویه کارفرما پروژه به ایشان تحویل داده می شود و زمان پشتیبانی نیز آغاز می گردد که درصورت وجود ایراد توسط سایت ایرادات پیگیری و رفع می گردند.

پشتیبانی پروژه بعداز تحویل آن چند روز است؟

زمان پیش فرض برای بررسی پروژه توسط کارفرما ۳ روز تعیین گردیده است که البته اگر پروژه نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد میتوانید در ابتدای کار با سایت توافق لازم را انجام دهید.

چطور می توان به سایت همیارپیپر برای انجام پروژه خود اعتماد کنم؟

لازم به ذکر است که سایت همیارپیپر با سابقه ای چندین ساله در انجام پروژه های تجاری و کمک آموزشی یک رزومه درخشان کسب نموده و بسیاری از کاربران تجربه کار با این گروه را دارند و این اتفاق می تواند به شما آرامش خاطری را هدیه دهد.اما این بغیر از داشتن رزومه سایت همیارپیپر دارای نماد اعتماد الکترونیک تحت نظر وزارت صمت و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی تحت نظارت وزارت ارتباطات می باشد.این مورد یک اعتبار بالا را برای سایت به ارمغان آورده و قانونی بودن فعالیت آن را به رسمیت می شناسد.

سفارش پروژه خود را چگونه انجام دهم؟

برای سفارش پروژه همانطور که در بالا ذکر شد باید با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ در ارتباط باشید.این ارتباط از طریق پیام رسان های تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا و یا از طریق ایمیل hamyarpaper[@]gmail.com صورت می پذیرد.

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.