انجام پروژه تبدیل متن به گفتار

انجام پروژه تبدیل متن به گفتار

سایت همیار پیپر دارای تجربه ای چندین ساله در انجام پروژه تبدیل متن به گفتار است که می تواند تمامی پروژه های تبدیل متن به گفتار را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان انجام دهد.همیار پیپر به لطف مجری های تحصیل کرده و متخصص در تبدیل متن به گفتار در بهترین دانشگاه های داخل کشور و سایر نقاط جهان موفق به کسب رزومه ای درخشان در انجام پروژه تبدیل متن به گفتار گردیده است که ضامن کیفیت در انجام پروژه هاست.برای سفارش پروژه تبدیل متن به گفتار میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲ اقدام نمایید.

آیدی تلگرام ما جهت ثبت سفارش hamyarpaper@ می باشد.همین حالا سفارش دهید.

تبدیل متن به گفتار:

تبدیل متن به گفتار یا (TTS (TEXT-TO-SPEECH سیستمی است کامپیوتری که دارای قابلیت خواندن هرگونه نوشته ای را دارد.تبدیل متن به گفتار در حقیقت ارتباطی است دو طرفه میان کامپیوتر و انسان؛ که توانایی تشخیص کلمات و لحن متن نوشته شده و بیان آن در کامپیوتر وجود دارد.تشخیص نوشتار و بیان آن به صورت گفتاری مهم‌ترین وظیفه‌‌ی کامپیوتر در این فرآیند است.تولید آوا از روی متن یکی از جنبه‌های مهم و کاربردی در پردازش سیگنال گفتار است.به تبدیل متن به گفتار، سنتز گفتار (SPEECH SYNTHESIS) نیز اطلاق می‌شود.سنتز گفتار، تولید مثل مصنوعی از بیان طبیعی است که توسط کامپیوتر پردازش و انجام می‌شود. متون نوشته شده به جای اینکه از حنجره‌ی یک انسان تولید شود، به صورت جملات از پیش ضبط شده و جداگانه بیان می‌گردد.

چه پروژه های تبدیل متن به گفتار در همیارپیپر انجام میشود:

انجام پروژه کمک آموزشی تبدیل متن به گفتار

انجام پروژه تحقیقاتی تبدیل متن به گفتار

انجام پروژه پایانی تبدیل متن به گفتار

انجام پروژه تجاری تبدیل متن به گفتار

پروژه های دیگری که قابل انجام است.

انجام پروژه های شناسایی گفتار 

انجام پروژه های ترجمه

انجام پروژه های زبان شناسی 

زمان بندی پروژه تبدیل متن به گفتار در همیارپیپر چگونه است؟

زمانبندی پروژه تبدیل متن به گفتار توسط کارفرما تعیین می گردد.ممکن است پروژه تبدیل متن به گفتار شما فوری باشد و یا زمان زیادی برای انجامش داشته باشید.درصورت فوری بودن ما سعی می کنیم در اسرع وقت کار را برایتان انجام دهیم و معمولا هزینه برای انجام پروژه های فوری تبدیل متن به گفتار کمی بیشتر از پروژه هایی با زمان بیشتر تعیین می گردد.اگر پروژه شما چند مرحله ای باشد و بصورت زمانبندی شما پروژه تبدیل متن به گفتار شما را تحویل خواهیم داد و با تایید هر مرحله سراغ مرحله بعدی می رویم و درصورت نیاز به اصلاح در هر مرحله این کار را برای شما انجام می دهیم.

هزینه ارسال سفارش پروژه تبدیل متن به گفتار و بررسی اولیه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه تبدیل متن به گفتار و بررسی اولیه آن در سایت همیارپیپر رایگان است و بعداز بررسی و برآورد هزینه پروژه شما می توانید برای انجام آن تصمیم گیری نمایید.

نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه تبدیل متن به گفتار من چگونه است؟

قیمت گذاری پروژه تبدیل متن به گفتار شما براساس سختی کار و زمانی که صرف آن می شود و میزان فوری بودن آن تعیین می گردد.قیمت گذاری کار شما توسط ده ها مجری متخصص انجام می شود و بهترین قیمت به شما ارائه می گردد.

بررسی و قیمت گذاری پروژه تبدیل متن به گفتار من چقدر زمان خواهد برد؟

بررسی پروژه تبدیل متن به گفتار شما نهایتا ۵ ساعت طول خواهد کشید.اگر پروژه شما یک پروژه بزرگ باشید ممکن است این زمان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.اما قالبا زمان بررسی و قیمت دهی زیر ۵ ساعت می باشد.اگر پروژه فوری دارید که نیاز به بررسی سریعتر دارد به پشتیبانی اعلام کنید تا سریعتر اقدام شود.

نحوه سفارش پروژه تبدیل متن به گفتار:

برای سفارش انجام پروژه های تبدیل متن به گفتار میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام در ما انجام دهید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ همیارپیپر : ۰۹۱۲۹۵۴۰۱۲۲

آیدی تلگرام پشتیبانی ما hamyarpaper@ همین الان آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.
برای سفارش سریع پروژه تبدیل متن به گفتار خود می توانید از طریق کلیک برروی یکی از دکمه های زیر از طربق تلگرام یا واتساپ پروژه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا سریعا کارتون بررسی و برآورد قیمت و زمان صورت گیرد: 

سفارش سریع در واتساپ
سفارش سریع در واتساپ
جهت سفارش پروژه در واتساپ برروی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
شماره تماس : 09129540122
ساعات پاسخگویی : 8 الی 23
آیدی تلگرام : @hamyarpaper
از طریق شماره فوق در ایتا و روبیکا نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.